Xpertis XS jest rozwiązaniem IT klasy ERP, realizującym potrzeby każdego średniego i małego przedsiębiorstwa w obszarze finansów, sprzedaży, personelu i analiz Business Intelligence. Taki skład rozwiązania jest najbardziej poszukiwanym zestawem programów wśród przedsiębiorstw małych i średnich będących w fazie silnego wzrostu. Dodatkowo zapewniamy zgodność oprogramowania z zawsze aktualną wersją zawierającą tak zmiany prawne, jak i nowe udoskonalenia. Jest to unikalny model funkcjonowania programu na rynku rozwiązań ERP dla przedsiębiorstw tej wielkości.

Xpertis XS w obszarach zarządzania

Potencjalnymi odbiorcami rozwiązania Xpertis XS są przedsiębiorstwa usługowe, handlowe i produkcyjne sektora MSP. Po 25 latach działalności na rynku znamy oczekiwania tego rynku - planowania wydatków IT oraz niezakłóconej wdrożeniem działalności. Decydując się na Xpertis XS, znają Państwo koszt utrzymania systemu. Znają Państwo także termin zakończenia wdrożenia - po 21 dniach od rozpoczęcia projektu będą Państwo mogli wykorzystać jego wszystkie funkcjonalności.

Xpertis XS w branżach i sektorach

  • Handel hurtowy i detaliczny
  • Usługi
  • Produkcja
 

Xpertis XS to rozwiązanie klasy ERP, które wspomaga pracę osób odpowiedzialnych za prowadzenie przedsiębiorstwa. To efektywne narzędzie pracy Prezesów, Dyrektorów Finansowych, Szefów Sprzedaży i Logistyki oraz Menedżerów HR. Xpertis XS jest wsparciem dla działań bieżących i rozliczania efektów pracy zespołów. Menedżerowie mają także możliwość korygowania i doskonalenia działań na podstawie wielowymiarowych analiz wybranego obszaru zarządzania. 

Z rozwiązań firmy Macrologic korzysta stale ponad 2.000 przedsiębiorstw z różnych branż. Nasi Klienci to liderzy na swoich rynkach, którzy wysoki poziom organizacyjny osiągnęli, między innymi, dzięki efektywnemu wykorzystaniu rozwiązania informatycznego Xpertis – rozwiązania kierowanego dla dużych i średnich przedsiębiorstw. Xpertis XS jest młodszym bratem rozwiązania Xpertis, który jest rozwijany od 25 lat. Warto zaufać sprawdzonemu rozwiązaniu.