szybki
kontakt

+48 227 028 978

doradca@macrologic.pl

Formularz

Oprogramowanie dla detalu i sieci handlowych

Retilia sp. z o.o. od ponad 20 lat specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań dla firm działających w sektorze retail. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Macrologic SA. Przynależność do grupy pozwala oferować Klientom kompleksowe rozwiązania do prowadzenia biznesu w zakresie obsługi ERP oraz zarządzania sprzedażą.

Rozwiązania firmy Retilia stanowią wsparcie w zakresie zarządzania hurtową i detaliczną sprzedażą w małych, średnich i dużych firmach posiadających rozbudowane sieci sklepów.

Podstawowe produkty autorstwa Retilia uzupełnione są dodatkowymi modułami wspierającymi obsługę promocji, systemy rabatowania oraz programy lojalnościowe. Firma oferuje również mobilne aplikacje, które wpływają na zwiększenie sprzedaży i efektywność obsługi w punktach detalicznych.

Oferowane przez Retilię produkty mogą być udostępniane w modelu Cloud Computing, co w znacznym stopniu pozwoli zoptymalizować nakłady na infrastrukturę IT.

Rozwiązanie dla salonów detalicznych (POS)

W swojej ofercie posiadamy, nowoczesne oprogramowanie dla detalu, wspomagające obsługę i prowadzenie sklepu detalicznego.

Dla tej grupy Klientów proponujemy rozwiązanie retilia.point.start lub retilia.point w zależności od potrzeb (więcej).

System retilia.point.start jest idealnym rozwiązaniem dla pojedynczych sklepów detalicznych. Pozwala na obsługę sprzedaży punktów handlowych o małej i średniej ilości transakcji. Wraz z rozwojem biznesu i wzrostem potrzeb Klientów rozwiązanie można rozszerzać o dodatkowe moduły z oferty Retilia.

Dla punktów detalicznych o dużej ilości transakcji które chcą jednocześnie zarządzać rabatami, promocjami oraz budować system lojalnościowy swoich klientów polecamy rozwiązanie retilia.point.

Rozwiązanie dla sieci handlowych

Zintegrowany system zarządzania siecią sprzedaży jest niezbędnym elementem do sprawnego funkcjonowania sieci handlowych oraz hurtowni.

Retilia dostarcza kompletne rozwiązanie dedykowane dla sieci handlowych retilia.chain, współpracujące z oprogramowaniem sprzedaży detalicznej POS. Pozwala na optymalne zarządzanie gospodarką magazynową, automatyzację zadań, sprawny obieg dokumentów oraz centralne zarządzanie sprzedażą i personelem.

Podstawę optymalizacji stanowi wykorzystanie funkcji szybkiego i poprawnego przetowarowania między punktami sprzedaży z uwzględnieniem cech produktu. W efekcie zarządzający siecią jest pewien prawidłowej obsługi sprzedaży oraz ma gwarancję rozłożenia towaru w całej sieci zgodnie z bieżącym popytem. Dodatkowo może skorzystać z systemów obsługi promocji i rabatów, a także programów lojalnościowych. System retilia.chain pozwala na integrację z zewnętrznymi systemami ERP (więcej).

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.retilia.pl

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.