szybki
kontakt

+48 227 028 978

doradca@macrologic.pl

Formularz

Macrologic ERP rozwiązanie dla branży spedycyjnej i firm transportowych

 • Czy możliwe jest zapewnienie jednolitych procedur postępowania w zazwyczaj rozproszonych geograficznie firmach spedycyjnych?
 • W jakim stopniu system CRM może zwiększyć wydajność pracy spedytorów?
 • Jak efektywnie planować transport?
 • Czy przyjmowane zlecenia można zrealizować na czas, a jego rentowność będzie satysfakcjonująca?

Pomagamy w zarządzaniu

Polska jest dogodnym miejscem do obsługi logistycznej Europy Środkowo-wschodniej, a rosnące produkcja i handel spowodowały, że zapotrzebowanie na usługi spedycyjne rośnie w stosunku do nich wprost proporcjonalnie. W rezultacie liczne inwestycje magazynowe, budowa i rozwój terminali kontenerowych, zakupy taboru samochodowego mają na celu zaspokojenie tego popytu. Z drugiej strony w siłę rosną również konkurenci, szczególnie z krajów ościennych, dlatego też ważne jest, aby oferta firmy spedycyjnej i transportowej była ciekawsza dla zleceniodawców, a działalność przewoźnika efektywniejsza i bardziej rentowna. Dlatego pragniemy zwrócić uwagę na możliwości inwestycyjne, jakie daje firma Macrologic oferując rozwiązania oparte o narzędzia informatyczne. Macrologic ERP – rozwiązanie przygotowane dla branży spedycyjnej i firm transportowych to podstawa do planowania, kontrolowania i rozliczania zleceń i zleceniodawców. W połączeniu z obszarem wspomagającym zarządzanie przedsiębiorstwem pozwala poprawić wydajność firmy, co w konsekwencji zwiększa jej rentowność i konkurencyjność w stosunku do innych podmiotów z branży.

Prowadzimy do sukcesu

Macrologic ERP to kompletne rozwiązanie zarządzania procesem spedycyjnym, począwszy od pierwszego kontaktu z kontrahentem, a skończywszy na powiadomieniu go o dostarczeniu towaru i wysłaniu faktury. Macrologic ERP kierujemy zarówno do firm świadczących usługi transportowe, firm logistycznych, jak i firm handlowych posiadających własną flotę. Oferujemy wsparcie w następujących obszarach zarządzania:

 • zarządzanie zleceniami spedycyjnymi i transportowymi (krajowymi i zagranicznymi)
 • obsługa baz przeładunkowych,
 • planowanie tras przewozów,
 • zarządzanie kontrahentami i historia kontaktów
 • wizualizacja obciążeń taboru
 • obsługa harmonogramu dostaw do klientów,
 • rozliczanie handlowców, kierowców i spedytorów
 • zarządzanie dokumentacją w transporcie samochodowym, wraz z systemem elektronicznego obiegu dokumentacji
 • kontrolowanie kosztów transportu w różnych układach,
 • kontrola rozliczeń podatku VAT

Dzielimy się doświadczeniem

Rozwiązanie Macrologic ERP obejmuje swoim zasięgiem wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa. Dlatego też działalność operacyjna – transport i spedycja – są powiązane z finansami, kadrami, sprzedażą i zarządzaniem relacjami z klientami (system CRM), magazynowaniem, a także możliwe jest precyzyjne kontrolowanie kosztów działalności całego przedsiębiorstwa z wykorzystaniem rachunkowości zarządczej i controllingu. Nasi konsultanci wiedzą jakie cele mają przedsiębiorstwa w branży spedycyjnej i transporcie. Poszukują barier które trzeba pokonać aby te cele osiągnąć i pokazują jak rozwiązanie informatyczne w tym może pomóc. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb sprawnego obiegu informacji w organizacji, uporządkowaniu danych, wymiany zleceń pomiędzy oddziałami, wydajnej pracy z kontrahentami oraz dokładnych rozliczeń. Macrologic ERP jest odpowiedzią na te potrzeby.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.