szybki
kontakt

+48 227 028 978

doradca@macrologic.pl

Formularz

Interface – ergonomia i estetyka

Macrologic Merit został zaprojektowany w taki sposób, aby na każdym etapie pracy z systemem był efektywny i łatwy w obsłudze. Pracownik nie rozprasza uwagi na elementy graficzne, które nie służą do wykonywania zadań.

Podczas tworzenia pulpitu współpracowaliśmy z firmą Deloitte Digital, która pomagała nam zaprojektować pulpit tak aby był on jak najbardziej użyteczny dla użytkownika.

W przypadku systemów przeznaczonych do całościowego zarządzania organizacją kwestia dostępności usług i zarządzania dostępami jest ważnym wyzwaniem. Zapewnienie użytkownikom intuicyjnego i zrozumiałego panelu kontrolnego jest kluczowe dla wydajności. Ze względu na różnorodność realizowanych za pośrednictwem systemu zadań ważne jest aby Interface był dostosowany do ról określonych zaszeregowaniem pracownika, obszarem jego kompetencji. Jednocześnie jest to doskonałe miejsce żeby nie tylko skrócić dostęp do zadań, ale też uwypuklić najważniejsze informacje. Projektując interface do produktu ERP Macrologic kierowaliśmy się tymi zasadami, a jednocześnie postawiliśmy sobie za cel stworzenie nowej jakości dla całej branży.

Wiesław Kotecki, Director Experience Strategy and Design Deloitte Digital CEmerit

Każdy pracownik ma zgrupowane w jednym miejscu tylko te funkcjonalności które wynikają z jego roli w procesach i w organizacji.

Z pulpitu roboczego może w łatwy sposób uruchomić nowy proces i zapoznać się z jego przebiegiem.

Widzi też jakie zadania ma do zrealizowania, które wynikają z wcześniej uruchomionych procesów realizowanych aktualnie w organizacji. Ze swojej listy zadań bezpośrednio wywołuje odpowiednie funkcje i sprawnie realizuje kolejne kroki procesu. Dodatkowo interfejs pomaga mu w sprawnym wprowadzaniu danych i ich dalszym przetwarzaniu.

Jednolity interface pozwala pracownikom pracować z Macrologic Merit na różnych urządzeniach.

Poznaj wyróżniki procesowego systemu ERP

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.