szybki
kontakt

+48 227 028 978

doradca@macrologic.pl

Formularz

Modeler procesów BPMN – czyli zarządzanie procesami przedsiębiorstwa

Dzięki 30-letniej ścisłej współpracy z prawie pięcioma tysiącami naszych Klientów wiemy, jak działają przedsiębiorstwa, a nasza propozycja zawiera bogaty pakiet predefiniowanych, standardowych procesów, co pozwala na szybkie uruchomienie rozwiązania. Każda organizacja ma swoje indywidualne przyzwyczajenia oraz wymagania wynikające z jej „know-how”. Dlatego też w pierwszym kroku proponujemy spojrzenie na zdefiniowane standardowe procesy. Jeżeli jednak nasza propozycja wymaga zmian – wszelkie modyfikacje procesów są możliwe do realizacji.

Dlatego powstał modeler procesów BPMN – narzędzie, dzięki któremu możliwa jest zmiana w zdefiniowanych procesach, a co najważniejsze, każda taka zmiana natychmiast odzwierciedlona jest w systemie ERP. Zarządzający mogą szybko adaptować aktualnie realizowane w firmie procesy do systemu Macrologic Merit, bowiem modeler pozwala na tworzenie bardzo zróżnicowanych procesów dostosowanych do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa.

modeler.png

Usprawnienie działań przyszłych

Modeler procesów, wbudowany w system ERP, oraz stała informacja o przebiegu procesów umożliwia spojrzenie na firmę z lotu ptaka. W ten sposób łatwo identyfikuje się bariery i blokady w działalności firmy. Rozpoznając to, co wymaga poprawienia (dzięki wymiernym wskaźnikom opisanym na diagramach procesu), każdy menadżer może wprowadzać jednocześnie zmiany w sposobie działania firmy i systemie ERP.

To nie koniec - jeżeli organizacja na przykład rozwija się albo restrukturyzuje, zarządzający w prosty sposób może zmienić procesy, modyfikując diagramy. Wykorzystując modeler procesów, w każdej firmie można łatwo dostosowywać istniejące procesy i dodawać do systemu nowe. Program automatycznie odzwierciedli zmiany dla wszystkich pracowników, których dany proces dotyczy.

Sprawdź już dziś jak modeler może pomóc Twojej firmie w realizacji procesów

Modeler procesów

 

Poznaj wyróżniki procesowego systemu ERP

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.