szybki
kontakt

+48 222 566 444

doradca@macrologic.pl

Formularz

Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz

Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz

Prezes Zarządu - Dyrektor Generalny.

Urodzona w 1972 roku. Ukończyła wydział matematyki na Uniwersytecie Warszawskim (1997) studia podyplomowe na Politechnice Białostockiej na kierunku Informatyka w Zarządzaniu i Biznesie (1997), Podyplomowe Studium Rachunkowości przy Szkole Głównej Handlowej (2000) oraz MBA dla finansistów na Akademii L. Koźmińskiego (2008).

Zarządza zespołem Usług stanowiącym połowę przychodów i pracowników Spółki. Nadzoruje również działalność finansową i administracyjną. Odpowiedzialna za audyt wewnętrzny i kontrolę ryzyka. Z Macrologic jest związana od 1997 roku. W Zarządzie Spółki od 2009 roku. Funkcję Prezesa Zarządu pełni od stycznia 2012 roku.

Nie posiada akcji Macrologic SA i udziałów w podmiotach zależnych. Nie wykonuje działalności poza przedsiębiorstwem Emitenta oraz nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych. Nie pełni funkcji w spółkach Grupy.


barbara.skrzecz-mozdyniewicz@macrologic.pl

Renata Łukasik

Renata Łukasik

Członek Zarządu – Dyrektor ds. Oprogramowania.

Urodzona w 1971 roku. Jest absolwentką Politechniki Warszawskiej na kierunku Informatyki (1995). Ukończyła studia podyplomowe: Rachunkowość Finansowa i Zarządcza w Szkole Głównej Handlowej (2003).

Zarządza zespołem Rozwoju Oprogramowania oraz nadzoruje obszar zarządzania Personelem. Z Macrologic związana od 1995 roku. W Zarządzie Spółki od stycznia 2012 roku.

Nie posiada akcji Macrologic SA i udziałów w podmiotach zależnych. Nie wykonuje działalności poza przedsiębiorstwem Emitenta oraz nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych. Nie pełni funkcji w spółkach Grupy.


renata.lukasik@macrologic.pl


Rada Nadzorcza

Bogdan Michalak Przewodniczący Rady Nadzorczej. Urodzony w 1956 roku. Magister inżynier informatyk, ukończył studia na Wydziale Elektroniki Politechniki Warszawskiej (1981). Ukończył program MBA Międzynarodowej Szkoły Zarządzania (1993). Założyciel Macrologic i członek władz Spółki od początku jej istnienia.

Nie posiada akcji Macrologic SA i udziałów w podmiotach zależnych.

Nie wykonuje działalności konkurencyjnej poza przedsiębiorstwem Emitenta oraz nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych. Nie pełni funkcji w spółkach Grupy. Nie spełnia kryteriów niezależności.


bogdan.michalak@macrologic.pl


Wojciech Barczentewicz - Absolwent Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie. Ukończył program doskonalenia umiejętności menedżerskich „Management 2000” w Canadian International Management Institute.Od 1988 do 1990 roku prowadził działalność gospodarczą, w okresie od 1992 do 1993 roku był Dyrektorem Zarządzającym firmy Edmar, a w latach 1993-1994 Dyrektorem Zarządzającym spółki Sewo-Bau. Od 1991 r. do 2008 r. był wspólnikiem i dyrektorem firmy Anica System s.c. W latach 1995-2008 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Anica System SA, w której odpowiadał za sferę zarządzania strategicznego. Od 9 października 2008 r. pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu Asseco Business Solutions SA, zaś od 2 lipca 2012 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Asseco Business Solutions SA.Wojciech Barczentewicz oświadczył, że nie wykonuje działalności konkurencyjnej wykonywanej poza przedsiębiorstwem emitenta w tym nie wykonuje czynności w spółkach prowadzących działalność konkurencyjną wobec emitenta jako członek organów lub wspólnik.Wojciech Barczentewicz oświadczył, że nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.


Piotr Masłowski - Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Lubelskiej. W latach 1996-1997 odbył Podyplomowe Studia Diploma in Management na University of Central Lancashire (Wielka Brytania). W roku 1999 ukończył studia Master of Business Administration na University of Central Lancashire.W 1992 roku został asystentem w Katedrze Informatyki Politechniki Lubelskiej. Następnie od roku 1993 zajmował stanowisko dyrektora handlowego w firmie Anica System s.c. Od roku 1995 r. do 2008 r. był Wiceprezesem Zarządu spółki Anica System SA odpowiedzialnym za działania związane z realizacją polityki produktowej i strategii handlowej. Od dnia 9 października 2008 r. pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu Asseco Business Solutions SA.Piotr Masłowski oświadczył, że nie wykonuje działalności konkurencyjnej wykonywanej poza przedsiębiorstwem emitenta w tym nie wykonuje czynności w spółkach prowadzących działalność konkurencyjną wobec emitenta jako członek organów lub wspólnik.Piotr Masłowski oświadczył, że nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

Mariusz Lizon - Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Lubelskiej. W latach 1995 r. do 1996 r. odbył szkolenie ACCA (The Chartered Association of Certified Accountants) i uzyskał międzynarodowy dyplom z zakresu Rachunkowości i Finansów (nr 166). W latach 1999 r. do 2000 r. odbył Podyplomowe Studium Finansów w Szkole Głównej Handlowej.Karierę zawodową rozpoczął od prowadzenia w latach 1990‒1997 działalności gospodarczej. Następnie w latach 1997‒2008 był Dyrektorem finansowym w Spółce Anica System. Od 17 października 2008 roku jest Dyrektorem finansowym Spółki Asseco Business Solutions SA. Od dnia 6 listopada 2008 r. do 24 czerwca 2009 roku pełnił funkcję prokurenta w Asseco Business SolutionsSA, zaś od 24 czerwca 2009 r. jest Członkiem Zarządu Asseco Business Solutions SA.Mariusz Lizon oświadczył, że nie wykonuje działalności konkurencyjnej wykonywanej poza przedsiębiorstwem emitenta w tym nie wykonuje czynności w spółkach prowadzących działalność konkurencyjną wobec emitenta jako członek organów lub wspólnik.Mariusz Lizon oświadczył, że nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.


Romuald Rutkowski - Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki. Podczas studiów pracował przy projektowaniu i realizacji uniwersyteckich systemów informatycznych. Odbył również stypendia na Uniwersytecie w Lundzie (Szwecja) oraz Uniwersytecie Humboldta (Niemcy), a także praktyki w przedsiębiorstwie piszącym oprogramowanie w Wiedniu (Austria) i ośrodku obliczeniowym Akademii Nauk w Budapeszcie (Węgry).W 1988 roku założył spółkę Simplex zaś w 2000 r. firmę Softlab. Przez siedem lat był wspólnikiem w Softlabie oraz pełnił funkcję Członka Zarządu. W 2006 roku wprowadził firmę do Grupy Kapitałowej Asseco. Od 1 czerwca 2007 roku do 30 czerwca 2012 roku pełnił funkcję Prezesa Zarządu Asseco Business Solutions SA. Od lipca 2012 roku zasiada w Radzie Nadzorczej Asseco Business Solutions SA, w tym do maja 2017 roku jako Przewodniczący, obecnie jako Członek Rady Nadzorczej.Romuald Rutkowski oświadczył, że nie wykonuje działalności konkurencyjnej wykonywanej poza przedsiębiorstwem emitenta w tym nie wykonuje czynności w spółkach prowadzących działalność konkurencyjną wobec emitenta jako członek organów lub wspólnik.Romuald Rutkowski oświadczył, że nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.