szybki
kontakt

+48 227 028 978

doradca@macrologic.pl

Formularz

Korzyści

Utrzymywanie i stałe doskonalenie systemu zarządzania przez jakość skutkuje wprowadzaniem w życie licznych usprawnień. Ich wyraźne efekty widoczne są już dzisiaj, choć najbardziej istotne korzyści, tak dla naszych klientów, jak dla inwestorów i nas samych, będziemy mogli docenić w ciągu kolejnych lat działania firmy.

Dzięki wdrożeniu i doskonaleniu systemu zarządzania przez jakość:

  • Wewnętrzny system zarządzania został sformalizowany i uporządkowany i jest poddany pełnej kontroli. W sposób formalny uregulowaliśmy dwie podstawowe dziedziny naszej działalności: pozyskiwanie i prowadzenie kontraktów oraz wytwarzanie oprogramowania standardowego.
  • Wzrosła świadomość wszystkich pracowników. Każdy z nas coraz lepiej odnajduje się w całej działalności firmy, a dzięki temu coraz lepiej - pośrednio lub bezpośrednio - koncentruje się na potrzebach klientów.
  • Powstały mechanizmy rozwijania i stałego doskonalenia metodyki prowadzenia przedsięwzięć informatycznych. Wszyscy pracownicy firmy, którzy świadczą usługi dla klientów końcowych, działają w sposób zestandaryzowany. Jednocześnie każdy z nich ma swój udział w doskonaleniu metod działania całej firmy.
  • Powołana została grupa szefów produktu (szefowie obszarów pakietu Macrologic ERP) odpowiedzialnych za identyfikacje potrzeb klientów i stały, systematyczny rozwój oprogramowania i usług, tak aby było możliwe coraz lepsze zaspokajanie tych potrzeb.
  • Przyjęte zostały i są stale rozwijane aktywne zasady obsługi reklamacji, dzięki którym prowadzimy działania zapobiegawcze przeciw występującym i spodziewanym awariom.
  • Udoskonalone zostały zasady pracy Biura Obsługi Klienta, które reguluje obieg korespondencji i przepływ wszelkich informacji związanych z kontaktami z klientem.

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.