szybki
kontakt

+48 227 028 978

doradca@macrologic.pl

Formularz

Macrologic – inteligentne systemy ERP

Wspieramy klientów w realizacji celów biznesowych przez efektywne wykorzystanie systemów informatycznych.

Naszą misję realizujemy dzięki doskonaleniu jakości dostarczanych przez nas produktów i usług, z zachowaniem szacunku dla pracowników i w trosce o interesy akcjonariuszy.

Dostarczamy przedsiębiorstwom rozwiązania informatyczne wspomagające realizację ich celów biznesowych. Wspieramy naszych klientów w podejmowaniu strategicznych decyzji. Dostarczamy wiedzy o sytuacji ich przedsiębiorstwa. Doskonalimy sposoby działania we wszystkich obszarach działalności. Usprawniamy mechanizmy wymiany informacji.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych dla firm.

Naszymi głównymi produktami są: Macrologic Merit -- pierwszy polski procesowy system ERP, wspierający realizację procesów biznesowych w firmach, oraz Macrologic ERP, wspomagający następujące dziedziny prowadzenia biznesu: ewidencję i planowanie zasobów (ERP), zarządzanie informacją i wiedzą (KM, CRM), analizy zarządcze (BI).

W ramach oferowanych rozwiązań zapewniamy także kompleksową współpracę w pełnym zakresie na podstawie jednej umowy, w której definiujemy wszystkie usługi.

Macrologic Merit oraz Macrologic ERP (łącze) są połączeniem naszej wiedzy, umiejętności i doświadczenia w wykorzystywaniu technologii informatycznych w efektywnym prowadzeniu biznesu.

Pomagamy naszym klientom pokonywać bariery w prowadzeniu biznesu

Jak to robimy?

Wraz z klientem analizujemy procesy, przebiegające w jego firmie. Wspólnie identyfikujemy przeszkody w ich sprawnym przebiegu. Wyliczamy, ile może zyskać na ewentualnej zmianie w procesach. Doradzamy, jak dostarczane przez nas narzędzia (oprogramowanie ERP) mogą mu w tym pomóc.
Doświadczenie, wynikające z 30-letniej działalności i współpracy z tysiącami polskich przedsiębiorców - spojrzenie konsultanta z zewnątrz - sprawiają, że umiemy wskazać specyficzne problemy konkretnej firmy. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw pozwala na ich szybsze rozwiązanie. Przedsiębiorca pozostaje pod naszą opieką od podjęcia rozmów o jego biznesie, aż do wspólnej mierzalnej oceny wyników współpracy.

Podstawowe pytania

Jak zwiększyć przychody? Gdzie szukać oszczędności? Jak szukać nieuzasadnionych wydatków? Czy opłaca nam się robić to, co robimy?
Przedsiębiorca musi umieć odpowiedzieć na te pytania, aby jego firma osiągnęła sukces.
Pomagamy w odpowiedzi na nie, ponieważ zastosowanie proponowanych przez nas rozwiązań prowadzi do usprawnienia procesów i zwiększenia efektywności wykorzystania informacji.

Rozwiązanie

Sukces we wprowadzaniu zmiany wymaga harmonijnego połączenia następujących elementów:

  • analizy procesów i propozycji rozwiązania problemów
  • wdrożenia zmian organizacyjnych wspartych informatyką
  • utrzymania nowego systemu pracy i nadążania za zmianami w otoczeniu

Każdy z elementów powstaje dzięki współpracy Klienta i firmy Macrologic. Klient zarządza nową lub zmienioną organizacją procesów. My - dostarczamy i utrzymujemy odpowiednie systemy informatyczne, które wspomagają działanie tychże procesów. W każdej chwili dostępne są mierniki jakości naszej pomocy. Dzięki nim klient wie, w jaki sposób i ile skorzystał na zmianie.

Macrologic firmą wieloodziałową

Macrologic to firma działająca w całym kraju, posiadająca 15 jednostek terenowych oraz 1 spółkę zależną, które są zlokalizowane w największych miastach Polski po to, aby:

  • zagwarantować jednakową, wysoką jakość świadczenia usług dla każdego klienta, z którymi współpracujemy, bez względu na to, w którym regionie Polski ma swoją siedzibę
  • stosować jednorodne metody prowadzenia projektów informatycznych, sprawdzone rozwiązania organizacyjne
  • być jak najbliżej użytkowników naszego oprogramowania: umożliwić sprawną obsługę, łatwy i bezpośredni kontakt
  • zdecentralizować system obsługi klienta i zapewnić jak największą elastyczność współpracy.

Oddziały firmy Macrologic SA

Macrologic tworzy obecnie ponad 300 specjalistów w dziedzinie informatyki i zarządzania. Ten wysoko wykwalifikowany, liczny zespół pracowników gwarantuje fachową i sprawną obsługę wszystkim klientom.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.