szybki
kontakt

+48 227 028 978

doradca@macrologic.pl

Formularz

Zastrzeżenia prawne

Asseco Business Solutions informuje, że dane podane na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów prawa i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

Asseco Business Solutions dokonuje okresowej aktualizacji informacji zawartych w serwisie internetowym, nie ponosi jednak żadnej odpowiedzialności za rzetelność, aktualność oraz kompletność przedstawionych danych, a w szczególności raportów, analiz, informacji produktowych i innych. Asseco Business Solutions wskazuje, że informacje zawarte w niniejszym serwisie mogą zawierać odniesienia lub odsyłacze do produktów i usług Asseco Business Solutions, które nie są jeszcze dostępne w aktualnej ofercie spółki albo nie będą nigdy dostępne.

Całkowite ryzyko z tytułu wykorzystania zamieszczanych w niniejszym serwisie informacji ponosi korzystający z serwisu. Asseco Business Solutions nie ponosi wobec osób trzecich żadnej odpowiedzialności za szkody bezpośrednie i pośrednie będące rezultatem oparcia się na tych informacjach lub korzystania z niniejszego serwisu. W szczególności Asseco Business Solutions nie ponosi odpowiedzialności za utratę zysków przez korzystającego, utratę danych i informacji, zakłócenia i przerwy w działalności gospodarczej korzystającego.

Udostępnienie przez Asseco Business Solutions w ramach niniejszego serwisu informacji lub wiadomości (materiały tekstowe, graficzne, zdjęcia, materiały audiowizualne, aplikacje oraz inne elementy) nie oznacza, że Asseco Business Solutions udziela korzystającemu z serwisu prawa własności intelektualnej lub innego prawa, w tym jakiejkolwiek licencji. Użytkownicy mogą korzystać z serwisu internetowego oraz utworów na nim zawartych wyłącznie w ramach dozwolonego użytku, wyznaczonego przez przepisy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, przy czym takie korzystanie nie może naruszać normalnego korzystania z utworu lub godzić w jakiekolwiek interesy Asseco Business Solutions. Tym samym bez uprzedniej zgody Asseco Business Solutions zabronione jest w szczególności: (i) kopiowanie, modyfikowanie oraz transmitowanie elektronicznie lub w innym sposób niniejszego serwisu internetowego lub jego części, a także poszczególnych utworów lub udostępnianych na jego stronach, (ii) rozpowszechnianie (w tym rozpowszechnianie w celach informacyjnych w prasie, radiu, telewizji oraz w taki sposób, aby każdy miał dostęp do materiałów w wybranym przez siebie miejscu i czasie) zamieszczanych na stronach niniejszego serwisu internetowego, także aktualnych: artykułów, reportaży, wywiadów i innych utworów na jakiekolwiek tematy. Zobowiązania i prawa Asseco Business Solutions w zakresie oferowanych produktów i usług mogą wynikać wyłącznie z umów zawartych między Asseco Business Solutions a kontrahentem. Jeżeli korzystający uzyska produkt lub usługę Asseco Business Solutions za pośrednictwem niniejszego serwisu, to wówczas przyjmuje się, że taki produkt lub usługa, nie podlegają żadnym gwarancjom ani rękojmiom Asseco Business Solutions, a korzystający korzysta z takiego produktu lub usługi na własne ryzyko.

Korzystający przyjmuje do wiadomości, że Asseco Business Solutions nie gwarantuje bezpieczeństwa informacji wysyłanych do niego za pośrednictwem sieci internet (w tym za pomocą poczty elektronicznej), o ile nie są one zaszyfrowane jego kluczem publicznym.

Asseco Business Solutions ma prawo do zmiany powyższych warunków w dowolnym czasie, poprzez dokonanie odpowiedniej aktualizacji niniejszej informacji.Informacja o spółce wymagana przez art. 374 Kodeksu spółek handlowych:

Asseco Business Solutions SA, ul. Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin
Rejestr: Sąd Rejonowy Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer 0000028257
Numer identyfikacji podatkowej: PL 522-26-12-717
Kapitał zakładowy: 167 090 965,00 zł opłacony w całości

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.