szybki
kontakt

+48 222 566 444

doradca@macrologic.pl

Formularz

Dlaczego warto wybrać Macrologic

Naszym celem jest zapewnienie pracownikom odpowiednich warunków i możliwości zdobywania cennych doświadczeń, które otworzą przed nimi perspektywy interesującej i satysfakcjonującej kariery zawodowej. Ich rozwój i postępy są dla nas ważne, ponieważ w przyszłości sukces firmy będzie zależał od osiągnięć tych ludzi, których dziś zatrudniamy i szkolimy.

Anna Andraszek, Dyrektor ds. Jakości i Rozwoju Kadr
Anna Andraszek

Rekrutacja

Rekrutacja jest dla nas istotnym elementem polityki personalnej. Chcemy, by była skutecznym narzędziem budowania i rozwijania naszego zespołu.

Ostateczna decyzja podejmowana jest na podstawie oceny efektów wszystkich trzech etapów procesu rekrutacji. Gwarantujemy, że wszystkie informacje, którymi będziecie się z nami dzielić, pozostaną tylko do naszej wiadomości

/resources/images/layout/img-recruitment.png

Pasje

Macrologic to firma wyjątkowa, która nie tylko zatrudnia ponad 300 specjalistów z zakresu informatyki i zarządzania, ale także dba o komunikację wewnątrz firmy i zachęca swoich pracowników, żeby rozwijali swoje pasje: kulturalne, sportowe, artystyczne, turystyczne. Wynikiem rozwoju tych pasji jest wystawa przygotowana przez pracowników Macrologic, którą mamy przyjemność otworzyć i gościć w naszym ratuszu i pochwalić się zdolnościami artystycznymi firmy" (Robert Biedroń, prezydent Słupska)

wystawa-prac-sekcji-macroPhoto.jpg

Tester aplikacji

Miejsce pracy: Warszawa, Częstochowa, Zamość

Dołącz do naszego Działu Rozwoju Oprogramowania i weź udział w tworzeniu autorskich systemów ERP w zakresie obszaru kadrowo-płacowego i miękkiego HR.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja zgłoszeń błędów
  • testowanie zgodności oprogramowania z założeniami
  • przygotowanie przypadków testowych
  • weryfikacja pakietów dystrybucyjnych
  • udział w realizacji projektów funkcjonalnych i technicznych
  • tworzenie dokumentacji użytkowej i technicznej do realizowanych zadań

Wymagania:

  • podstawowa umiejętność programowania
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • podstawowa znajomość zapytań SQL
  • zdolności analityczne
  • preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Mile widziane:

  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość tematyki systemów informatycznych klasy ERP wspomagających zarządzanie
  • znajomość metodyki SCRUM

Co oferujemy:

  • elastyczny czas pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • ciekawą ofertę benefitów pracowniczych
  • szkolenia i stały rozwój w ramach pracy, a także możliwość dofinansowania studiów, zajęć językowych
  • możliwość udziału w sekcjach pracowniczych np. fotograficznej, biegowej, rowerowej, turystycznej

Programista Java/C

Miejsce pracy: Warszawa, Katowice

Zadaniem programisty będzie rozwijanie warstwy technologicznej, w oparciu o którą zbudowany jest system ERP. Zadania realizowane na tym stanowisku będą obejmowały programowanie w językach Java oraz C, a także testowanie oprogramowania.

  • programowanie
  • współpraca z testerami na etapie testowania zadania, poprawianie błędów
  • weryfikacja zgłoszonych błędów
  • opracowywanie dokumentacji wykonawczej
  • śledzenie rozwoju technologii informatycznych

Wymagania:

  • biegła umiejętność programowania w C oraz Java
  • znajomość SQL
  • znajomość systemów operacyjnych: Windows, Linux
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • wyższe wykształcenie informatyczne lub w trakcie studiów

  • znajomość MS SQL
  • umiejętność testowania aplikacji
  • umiejętność dokumentowania swojej pracy i dzielenia się wiedzą

Doradca biznesowy
– sprzedaż systemów ERP, BI

Miejsca pracy: Bydgoszcz, Gdańsk, Warszawa, Katowice

Poszukujemy osób do naszego Działu Sprzedaży, których celem będzie skuteczne pozyskiwanie nowych kontraktów.

Szukamy osoby, która:

  • ma doświadczenie w prowadzeniu procesów sprzedaży systemów IT (min. 2 lata)
  • jest bardzo komunikatywna, skuteczna w docieraniu do decydentów zakupowych
  • jest kreatywna, ambitna, lubi wyzwania
  • potrafi samodzielnie pozyskiwać leady
  • potrafi skutecznie zamykać tematy, jest nastawiona na cel
  • łatwo nawiązuje kontakty, wzbudza zaufanie
  • jest dyspozycyjna, gotowa do częstych podróży służbowych.

Specjalista ds. wdrożeń

Miejsca pracy: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Słupsk

Jeśli:

  • lubisz kontakt z klientem
  • posiadasz umiejętność programowania w dowolnym języku (np. C, C++, Java)
  • znasz zasady tworzenia, działania relacyjnych baz danych
  • potrafisz tworzyć zapytania SQL
  • znasz tematykę systemów informatycznych klasy ERP wspomagających zarządzanie
  • posiadasz wiedzę związaną z obszarem finansowo-księgowym, kadrowo-płacowym lub produkcyjnym

Dołącz do naszego zespołu i weź udział w projektach wdrożeń systemów informatycznych klasy ERP w zakresie:

  • analizy wymagań Klienta
  • modyfikowania i parametryzowania oprogramowania
  • opracowywania dokumentacji wdrożeniowej

Jeśli brak Ci doświadczenia zawodowego, nie martw się! W czasie okresu adaptacyjnego zdobędziesz wymaganą wiedzę i umiejętności pod okiem doświadczonego mentora.

Młodszy programista

Miejsca pracy: Kraków, Katowice, Warszawa, Bydgoszcz

Jeśli:

  • posiadasz umiejętność programowania w dowolnym języku (np. C, C++)

  • tworzenia i modyfikowania oprogramowania
  • parametryzowania oprogramowania

W czasie kilkumiesięcznego okresu adaptacyjnego zdobędziesz wymaganą wiedzę i umiejętności pod okiem doświadczonego mentora. Nowych pracowników uczymy tworzenia i modyfikacji aplikacji biznesowych w autorskiej technologii MacroBASE poprzez wykorzystanie generatora aplikacji, języków programowania czy raportowania.