szybki
kontakt

+48 227 028 978

doradca@macrologic.pl

Formularz

Narzędzia analityczne Qlik

Wyobraź sobie narzędzie analityczne tak intuicyjne, że każdy w przedsiębiorstwie mógłby z łatwością tworzyć spersonalizowane raporty, dynamiczne dashbordy oraz odkrywać nowe pokłady danych i znaczenia pomiędzy nimi. To Qlik Sense - rewolucyjna samoobsługowa aplikacja do eksploracji i wizualizacji danych.

Interaktywne eksplorowanie i wizualizowanie danych pozwoli Ci iść za swoim instynktem

Qlik Sense nie tylko umożliwia tworzenie intuicyjnych dashbordów, ale ułatwia również eksplorowanie danych, dzięki czemu możesz zrozumieć co i dlaczego się dzieje. Zadawaj pytania. Podążaj za intuicją. Płynnie poruszaj się między ogromnymi zbiorami danych, pochodzącymi z różnych źródeł. Wyciągaj wnioski opierając się na dokładnych i wiarygodnych danych. Komentuj,wizualizuj i dziel się nimi.

komputer2.jpg

Wizualizacje metodą "przeciągnij i upuść" odkrywają wcześniej niezauważalne informacje

Inteligentne wizualizacje, w połączeniu z opatentowanym silnikiem Qlik, ujawniają wszystkie połączenia między danymi, odkrywając informacje, które mogłby pozostać ukryte w tradycyjnym, hierarchicznym, opartym na zapytaniach modelu danych.

Smart Search pozwala na maksymalną elastyczność

Nie wiesz gdzie zacząć szukać? Żaden problem. Po prostu wpisz w okno wyszukiwania wstępną frazę, by Smart Search poprowadził Cię krok po kroku i odkrył powiązania między danymi oraz informacje w miejscach, nie branych dotychczas pod uwagę.

Eksploruj dane pochodzące z wielu źródeł za pomocą jednej aplikacji

Qlik Sense łączy dane pochodzące z wielu źródeł, również te napływające w czasie rzeczywistym, aby zapewnić bardziej kompleksowy widok bez utraty wydajności.

Dostęp do analiz w każdym miejscu, w każdym czasie i na dowolnym urządzeniu.

Rozwiązuj problemy już w momencie ich powstania. Przełączaj się płynnie między wersją desktopową, tabletem czy swoim smartfonem, a Qlik Sense automatycznie dostosuje się do wybranego urządzenia. Gdziekolwiek będziesz pracował, Qlik Sense pomoże Ci reagować w czasie rzeczywistym i zachowa płynność prowadzenia analiz.

Bogate możliwości tworzenia historii stojących za danymi pozwola na współprace i dzielenie się wnioskami

Nasza funkcjonalność "Storytelling" ułatwia dzielenie się analizami i wnioskami z innymi członkami zespołu i umożliwia bardziej efektywną współpracę.

Nadzór nad danymi to gwarancja niezawodności samodzielnego korzystania

Każdy użytkownik może tworzyć swoje własne wizualizacje danych, dashbordy i raporty, a dział IT może mieć pewność, że wykorzystwane dane pochodzą z pewnych i bezpiecznych źródeł.

Technologia klasy Enterprise zapewnia scentralizowaną kontrolę, bez kompromisów

Znalezienie równowagi między potrzebami biznesu a działu IT od zawsze stanowiło wyzwanie. Qlik Sense jest narzędziem do wizualizacji danych, zaprojektowanym z myślą o obu departamentach: użytkownicy biznesowi mogą cieszyć się elastycznym i zwinnym rozwiązaniem, podczas gdy dział IT ma możliwość bieżącej, scentralizowanej kontroli, zgodnej z obowiązującym prawem i wymogami regulatorów.

Tworzenie wizualizacji przez użytkowników dzięki dostępowi do odpowiednio zarządzanych danych.

Użytkownicy muszą być w stanie eksplorować dane i odpowiadać na pytania na bieżąco, bez konieczności czekania na dział IT, który dopiero stworzy lub zaktualizuje ich aplikację do wizualizacji. Jednocześnie dane muszą być bezpieczne, spójne oraz zaufane - dlatego Qlik Sense to także niezawodny nadzór nad danymi.


Współdzielona biblioteka obiektów: gotowe dane, frazy i wizualizacje, gwarantują spójność danych i wartości.


Tworzenie krok po kroku:Pozwala na nadanie dodatkowego dostępu nowym użytkownikom, w celu tworzenia arkuszy, własnych wizualizacji oraz historii ukrytych za danymi w miarę rozwijania swoich umiejętności.


Połączenia między danymi: Wszystkie aplikacje wykorzystują powszechne źródła danych bez konieczności zapisywania parametrów połączenia do bazy danych. Dostęp jest kontrolowany w ramach zasad bezpieczeństwa.

Szybki, najlepszy w swojej klasie, rozwój aplikacji

Qlik Sense daje efekty w krótszym czasie, poprzez dostarczenie deweloperom szybszej drogi, która umożliwi użytkownikom biznesowym dostęp do wizualizacji danych i możliwości eksploracji.


Dynamiczne środowisko deweloperskie: Przyjazny interfejs umożliwia deweloperom tworzenie aplikacji do wizualizacji danych, dzięki technice "przeciągnij i upuść" oraz możliwościom współpracy.


Otwarty i standardowy interfejs API:umożliwia wbudowanie Qlik Sense na strony internetowe i do innych aplikacji. Tym samym rozszerza podstawowe możliwości by sprostać niestandardowym wyzwaniom.


Integracja danych pochodządzących z wielu źródeł, w tym Big Data: Qlik Sense łaczy dane z różnych systemów - w tym źródła Big Data z całej organizacji, a tym samym zapewnia kompleksowy wgląd i możliwość wyciągania dogłębniejszych wniosków.

Architektura klasy Enterprise

Qlik Sense zostało zaprojektowane z myślą o przedsiębiorstwach, wymagających scentralizowanej kontroli i skalowalności.


Łatwość korzystania: elastyczny przydział licencji, monitorowanie czasu wykorzystania oraz przyjazny interfejs, który oszczędza czas i ułatwia rozwiązywanie problemów.


Bezpieczeństwo:spełnianie wymogów bezpieczeństwa obowiązujących w danym przedsiębiorstwie jest możliwe dzięki elastycznemu mechanizmowi bezpieczeństwa, dokładnej kontroli, audytom i dziennikom aktywności.


Skalowalność: Wsparcie dla wirtualizacji danych, elastyczne skalowanie i geograficznie rozproszone klastry umożliwiają globalne wdrożenia.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.