szybki
kontakt

+48 227 028 978

doradca@macrologic.pl

Formularz

Zostań partnerem

"(...) prowizja od sprzedaży, 100% przychodów z usług, stabilna współpraca z klientami (...)"
"(...) ciekawa technologia, elastyczność oprogramowania, dobre aplikacje (...)"
"(...) fachowi, sympatyczni i życzliwi ludzie (...)"
- Wypowiedzi Partnerów, Badanie Zadowolenia 2005

Jeśli chcesz wiedzieć jak to się dzieje, skontaktuj się z nami.

Firmy zainteresowane współpracą handlową z firmą Macrologic, pragnące wzbogacić swoją ofertę o zaawansowane rozwiązania informatyczne w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP oraz zwiększyć swoje przychody poprzez świadczenie usług związanych ze sprzedażą oraz wdrażaniem oprogramowania, zapraszamy do uczestnictwa w naszym programie Partnerskim. Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z firmami, które będą pośredniczyły w sprzedaży produktów firmy Macrologic.


Kto może zostać naszym Partnerem?
Program Partnerski jest skierowany przede wszystkim do firm działających w branży informatycznej oraz branżach pokrewnych np. zajmujących się administrowaniem sprzętu komputerowego czy integracją systemów informatycznych, które poprzez doskonałą orientację rynkową i status doradcy u swoich klientów, będą w stanie oferować właściwe narzędzia wspomagające realizację celów biznesowych przedsiebiorstw.

Szkolenia i wsparcie
W ramach zawartej Umowy naszym Partnerom oferujemy szkolenia produktowe i materiały marketingowe, zapewniamy niezbędne wsparcie merytoryczne oraz pomoc w prezentacjach i rozmowach handlowych.


Co trzeba zrobić aby zostać naszym Partnerem?
Jeżeli chcesz zostać Partnerem Macrologic wyślij maila na adres /resources/icons/email.gif dystrybucja@macrologic.pl. Skontaktujemy się z Państwem. Można także do nas zadzwonić tel. 222 566 222

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.